Sivas Kombi ve Petek Temizliği

Sivas Kombi ve Petek Temizliği

Sivas’ta petek ve kombi temizliği konusunda yıllardır hizmet veren firmamız günün her saatinde size bu konuda yardımcı olmakla beraber ısınma probleminizi çözüyor ve faturalarınızda tasarruf yapmanıza yardımcı oluyor. Kış aylarında doğalgaz faturalarının anlamsız bir şekilde çok geldiğini fark ediyor ve aynı zamanda ısınma problemi yaşıyorsanız kombi ya da kalorifer peteklerinizde sorun olduğunu varsayabilirsiniz. Çünkü günümüzün en büyük ısınma sorunlarından birisi kombi ve kalorifer peteklerindeki tıkanmadır. Tıkanma neticesinde sistematik bir şekilde akan sıcak suyun akışı yavaşlar hatta durur. Bu da evin ya da iş yerinin ısınmamasına neden olur.  Kombi ve petekler mutlaka rutin bakımlardan geçirilmelidir. Aksi halde kış aylarında büyük zorluklarla karşılaşmanız olasıdır. Boru hatlarında biriken tortu ve kireçlenmeler evin ısınmasına engel olduğu gibi yüksek doğalgaz faturalarına sebep olarak canınızı sıkabilir. Sivas’ta yıllardır uzman kadrosu ile Sivas kombi ve petek temizliği konusunda insanlara yardımcı olan firmamız sadece bir telefon ile bu problemin üstesinden gelmenize yardımcı oluyor.

Kalorifer petek temizliği son derece profesyonellik isteyen bir iştir. Her ne kadar günümüzde temizleme işlemi için yeterli teçhizat ve kimyevi madde kullanılsa da bilinçsizce ve yanlış yapılacak bir temizleme işlemi sizi büyük sıkıntılara sokabilir. Bu sebeple uzmanlardan yardım almayı unutmayın. Firmamız ayrıca garanti süresi dolmuş kombiler için de gayet ekonomik bir şekilde destek vermektedir. Petek borularında zaman içerisinde çamurlanma, kireçlenmeler meydana gelebilir. Hatta aşınmalar bile olabilir. Bu durum ısınmanıza engel olmakla beraber mevcut sisteme de zarar vermektedir. Bu işlemler oldukça zahmetsiz bir şekilde uzman ellerce yapılabiliyor. Çünkü kombiyi ya da petekleri sökme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Dışarıdan uygulanacak kimyevi madde nötralize ile basınç sağlanıyor ve su akışı normal haline geliyor. Kimyevi maddelerin yanı sıra kullanılan özel donanımlı araçlarla da bu temizleme işlemi yapılıyor. Sivas genelinde verdiğimiz bu hizmet ile Sivas kombi ve petek temizliği konusunda iddiamızı da ortaya oymuş oluyoruz. Deneyimli kadromuz ile en uygun yöntemleri kullanarak temizleme işlemlerini yapıyoruz.

Buradaki önemli nokta su akışının normal şekilde devam edebilmesidir. Sıcak su akışında aksama olmaması sağlanmalıdır. Şebeke suyundaki kireç zaman içerisinde boruların tıkanmasına neden olabilir. Radyatörler arasındaki kireçlenme makine ile temizlenir, bu şekilde pas ve kireçlerden kurtulmak mümkün olacaktır. Bu saydığımız işlemler toplamda 1-2 saat içerisinde yapılabilen işlemlerdir. Ancak bunu daha önce de dediğimiz gibi alanında uzman kişilerin yapması gerekir. Uzman kişi ufak bir test yaparak sorunun nerede olduğunu keşfedecek ve hızlı bir şekilde müdahale edecektir. Yalnızca apartman dairenizde değil, sorun merkezi bir ısıtma söz konusu ise bu alanda da çalışma yapmak gerekebilir. Merkezi sistem konusundaki desteği de firmamız oldukça ekonomi bir şekilde vermektedir. Nötralize toz oldukça yaygın ve etkili bir kimyasaldır. Petekler içerisinde dolaştırılarak su akışının normal hale getirilmesi amaçlanır. Bu sayede sizler büyük bir yakıt tasarrufu elde etmiş oluyorsunuz. Çünkü normal standartlarda ısınma gerçekleştiğinden kombinizi de normal şekilde açmış oluyorsunuz. İşlemler yapıldıktan sonra mutlaka evin tüm odaları dolaşılmalı ve test yapılarak normal standartlarda ısı verip verilmediği kontrol edilmelidir. Çünkü tüm peteklerden aynı ısı performansını almak bu aşamada son derece önemlidir.

Kimyasal ve teknik temizleme işlemleri firmamız tarafından evinizde ya da iş yerinizde çok zamanınızı almadan yapılmaktadır. Sivas kombi ve petek temizliği konusunda aklınıza takılabilecek herhangi bir soruda arayabilir uzmanlarımızdan deste alabilirsiniz. Soğuk günlerde peteklerinizde ya da kombinizde ortaya çıkabilecek en ufak bir aksaklıkta bizimle irtibata geçiniz. Bu konularda zaman kaybetmemek hem maddi hem de sağlık açısından son derece önemlidir. Yılların verdiği deneyimle firmamız Sivas kombi ve petek temizliği ile tüm şehir semt ve mahallerinde faal olarak çalışmaktadır. Haftanın her günü dilediğiniz saatte arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kombi ve kalorifer petek temizleme işlemlerinizi ekonomik bir şekilde yapmakla beraber gerektiğinde destek de sağlamaktayız. Kış aylarını sorunsuz bir şekilde atlatmak için kombi ve peteklerinizdeki kontrollerinizi ertelemeyin. Arayın gelip kontrolleri yapalım. Hem büyük bir masraftan kurtulup tasarruf sağlayın hem de eviniz dilediğiniz şekilde rahatça ısınsın.

Tagged under: